Vinaora Nivo Slider

Zdrowe odżywianie to podstawa!
Agnieszka Sienkiewicz
ekspert ds. żywienia

CH. Stary Browar

       Oferta delikatesów Organic Farmy Zdrowia skierowana jest do wszystkich osób prowadzących zdrowy styl życia ale również do nowych klientów, którzy chcą się  zapoznać z unikalnymi cechami produktów ekologicznych i naturalnych.  Jak w całej sieci i tu zgromadzono ponad 3 tys. produktów, w tym większość to produkty posiadające certyfikaty ekologiczne. W delikatesach tych znajdą Państwo rozbudowaną ofertę wędlin tradycyjnych, naturalnych i ekologicznych oraz coraz większą ofertę drobiu i mięsa ekologicznego, szeroki wybór pieczywa, makaronów i włoskich dodatków do nich, mąki, płatki, kasze i ziarna. W naszych chłodniach znajdą Państwo imponujący wybór ekologicznych produktów w dziale z nabiałem z mleka krowiego, koziego i owczego, sery żółte polskie i importowane, produkty sojowe, z tofu i wyroby garmażeryjne. Na wielu półkach proponujemy szeroki wybór bakalii, suszonych owoców, przypraw, przetworów owocowo – warzywnych, ogromny wybór soków krajowych i importowanych, miodów, wszelkich produktów słodzących, rozbudowany dział słodyczy. Z dnia na dzień zwiększamy naszą ofertę ekologicznych owoców i warzyw.  Każdy znajdzie coś dla siebie i zawsze może z oferowanych składników skomponować ekologiczne śniadanie, obiad i kolację uzupełnioną wyśmienitym winem z ekologicznych winogron lub wspaniałym polskim miodem pitnym. Personel chętnie pomoże w zrobieniu zakupów w myśl hasła: Najpierw doradzamy, później sprzedajemy.

Tak jak w całej sieci wyodrębnione są działy z żywnością bezglutenową i bezcukrową, a także przeznaczone dla osób stosujących specjalną dietę, np. produkty bez laktozy.

Wśród bogatej oferty BIO kosmetyków znajdują się również kosmetyki dziecięce, w których wykorzystano zalety słynnego krzewu Manuka. Dział BIO środków higieny i czystości pozwala zaopatrzyć się we wszelkie produkty potrzebne w gospodarstwie domowym. Nowością jest oferta słynnych patelni i naczyń ceramicznych firmy Green Pan.

CH. Stary Browar

Ul. Półwiejska 42, 61-888 Poznań

Tel. 61-859-65-95

Godziny otwarcia:
PN - PT        9.00 - 21.00
SOBOTA         9.00 - 21.00
NIEDZIELA     10.00 - 20.00

Wyświetl większą mapę